• Hamam böceği nemli ve rutubetli alanlarda yaşamayı ve üremeyi seven bir böcek türü olduğundan dolayı genellikle banyo, tuvalet, su boruları ve mutfaklarda görülmektedir.
  • Hamam böceği ilaçlama uygulamaları yapılırken bu alanlar daha yoğun olarak ilaçlanmaktadır. Mutfaklarda dolaşan hamam böceği genellikle yiyeceklerimize ortak olmak için gezinmektedir. Mutfaklarda açıkta yiyecek bırakılmamasına dikkat edilmelidir. Hamam böcekleri yiyecekler üzerine salya ve dışkı bırakarak mikrop saçmaktadır.
  • Hamam böceği ile mücadele haşere türleri arasında mücadelesi zor olan türlerdendir. Çünkü hamam böceği çok sayıda yumurta yaparak yumurtalarını ulaşılması zor alanlara gizlemektedir. Çok dayanıklı yapıya sahip olan hamam böcekleri kafası koptuğunda dahi bir hafta yaşayabilmektedir. Bu nedenle hamam böceği ile mücadelede bireysel yöntemler olumlu sonuçlar vermemekle beraber bu böceklerin sayılarının gün geçtikçe artmasına neden olmaktadır.
  • BURSA NİLÜFER İLAÇLAMA şirketi olarak hamam böceği türlerine karşı geliştirmiş olduğumuz ilaç ve ilaçlama yöntemleri sayesinde kısa zamanda hamam böceklerini yok ederek yaşam alanlarınızı hamam böceği yumurtalarından temizlemekteyiz. Sağlık Bakanlığı tarafınca hizmet sağlayan firmamız, TSE etiketli ürünler ve ilaçlar kullanarak hamam böceği ile mücadele de başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. İnsan ve çevre sağlığını koruyan ilaçlarımız firmamızda hizmet veren ziraat mühendislerimizce hamam böceği türlerine özel olarak geliştirilmiştir