• Kene taşımış olduğu mikrop ve virüs nedeniyle ciddi sağlık problemlerine neden olduğu gibi çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine neden olmaktadır.
  • BURSA NİLÜFER İLAÇLAMA kene ilaçlama servisi ile 7/24 hizmet vermektedir.
  • Boyları 2-3 mm arasında değişkenlik gösteren kene türlerinin hepsi kan emerek besin ihtiyacını gidermektedir. Üzerinde bulunduğu canlının kanını emdikten sonra üreme aşamasına giren kene yumurta bırakarak çoğalmaktadır.
  • Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte yeşil alanlarda haşere türleri artarak yaşam alanlarımıza dağılmaktadır. Kene ilaçlama uygulamaları bu gibi alanlarda periyodik olarak uygulanmalıdır.
  • Kene türlerinden insanlara geçen en tehlikeli hastalık Kırım Kongo Kanamalı Ateşi olarak bilinmektedir. Keneler insan ve hayvanların derisinin altına ilerleyerek kan emmeye çalışır. Bu gibi durumlarda vücudunuzun üzerinde bir kene görürseniz kendiniz müdahale etmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmalısınız.
  • Kene ile mücadele profesyonel ilaçlama firmaları tarafından uygulanmalıdır. Güvenli yöntemler ile uygulanan kene ilaçlaması kısa süre içerisinde bu zararlı böcek türlerinden kurtulmanızı sağlayacaktır.
  • Kene türleri ile bireysel mücadele sırasında kene türleri insanların kıyafetleri arasına saklanarak büyük tehlike yaratmaktadır. BURSA NİLÜFER böcek ilaçlama, profesyonel kene ilaçlama ekipleri ile uygulamalarını gerçekleştirmektedir.
  • Sıvı ilaçlama yöntemlerimiz açık alanlarda uygulandığı vakit yeşil alanlara zarar vermeyecek formda, ziraat mühendislerimiz tarafınca hazırlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ilaçları kullanarak faaliyetlerini gerçekleştiren firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır.
  • Firmamıza haftanın 7 günü 24 saat WWW.BURSANİLUFERİLACLAMA.com adresimizden veya iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır.

Kene İlaçlama Yöntemi

Sokak hayvanları, küçük ve büyük baş hayvanlar, keneleri beraberinde taşır. Sokak hayvanlarının girdikleri yerlerde keneler görülür. Kene ilaçlaması yönteminde yuva tespiti önemlidir. Zararlıların yaşadıkları noktalar tespit edilmelidir. Bu zararlı haşereleri tek tek yok etmek mümkün değildir. Bu nedenle genel anlamda geniş bölge ilaçlama işlemi gerçekleştirilmelidir.
Böcek ilacı konusunda deneyimli ve uzman böcek ilaçlama firmalarının tavsiyesine uymak en doğru tercih olacaktır. Doğru uzman, uygun ilaç ve ilaçlama yöntemlerinden sonra verilen tavsiyelere uymak mücadele için önemlidir.
Örneğin, kenelerin bulunduğu yerler kapalı alanlarsa ilaçlama yapıldıktan sonra havalandırma yapılmamalıdır. Bu şekilde ilacın tesiri artacaktır. Kısa zamanda keneler ortadan kalkacaktır.

Keneden şüphelendiğiniz herhangi bir zamanda derhal bize ulaştığınız takdirde 7/24 günün her saatinde ilaçlama hizmeti sunan Bursa Nilüfer İlaçlama ekipleri, sorunun en çok görüldüğü yaz aylarında sizi kene tehlikesinden korumak için var güçleri ile çalışır. İlk aşamada kenenin türü veya böceğin türü hakkında genel bir araştırma işlemi gerçekleşmektedir. Kene ilacı olarak bir çok tipte ilaç mevcuttur. Ama en doğru seçimi keneli alanı inceleyen uzmanlar gerçekleştirecektir. İlaçlanacak yerde insan veya hayvanların zarar görmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Özel kıyafetlerle elemanlarımız kısa sürede ilaçlama işlemini gerçekleştirir. İlaçlama sonrasında dezenfeksiyon işlemleriyle yaşam alanlarınız yaşanır hale getirilir. Bu tip bir haşere tehlikesinden dolayı ihmale, hafife almaya gelmez. Bunu tekrar tekrar hatırlatmak ta faya görüyoruz. Bu zararlıdan kurtulmak için bu konuda uzman firmamızı tercih etmelisiniz.