Enter the content which will be displayed in sticky bar

EV VE İŞYERİ İLAÇLAMABursa genelinde tüm ilçelere uzman ekipleri profesyonel ekipmanları ile 7 gün 24 saat hızlı ekonomik garantili işyeri ilaçlama hizmeti vermektedir.

Çalışma ortamları insan yaşantısının büyük bir bölümünü geçirdiği alanları kapsamaktadır. Dolayısıyla geniş bir zaman dilimini iş yerlerinde harcıyor olmak, bu alanların sağlık açısından hijyenik olması gerektiğini göstermektedir. Ancak çalışma alanlarında genel temizlik her ne kadar yapılıyor olsa da kemirgen ve sürüngen haşerelerin var oluşu ortama bakteri yaymalarına ve sağlığı ciddi boyutta tehlikeye atmalarına yol açmaktadır.

Bundan ötürü her Şirket Ofis İşyeri İlaçlama hizmeti almak ve iş sahasını her çeşit haşereye karşı korunaklı hale getirmesi gereklidir.

Detaylar


HAŞERELERE
SONHaşerelere Bizimle Son Verin…

Haşerelere son veren birçok uygulama sayesinde siz de evinizin ve diğer bölgelerinizin mükemmel bir temizliğe kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Böcek ilaçlamak için kullanılan birçok yöntem var. Jel, katı ve sıvı ilaçlamalar gibi kokulu gaz ilaçlamalarla da hizmet veriyoruz. Tüm ilaçlarımız bakanlıktan onaylı olan resmi ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerdir. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Detaylar

Bizimle iletişime geçin.
Powered by