Bursa İlaçlama

BURSA İLAÇLAMA SERVİSİ

Kalite Anlayışımız
Nilüfer ilaçlama, köklü bir şirket olan ve kaliteli, insan sağlığını koruyan kalite anlayışı ile her alanda garantili şekilde servis sunan şirketimiz, etkili böcek ilaçları ile profesyonel şekilde böcek ilaçlama yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan ve bu ölçekte kaliteli haşere mücadelesi anlayışından şaşmayan Nilüfer ilaçlama, insan sağlığı açısından hiçbir tehlike içermeyen haşere ilaçları ile başarılı ve etkili bir şekilde uygulama yaparak, zararlı canlılara karşı kesin çözüm sağlamaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz
Sıvı haşere ilaçları ile olduğu gibi, katı ve jel böcek ilaçlama teknikleri ile de uygulama yapabilen firmamız; iş yeri, ofis, ev, bina, bodrum, atölye ve fabrika başta olmak üzere akla gelen her alanda uygulama yapabilmektedir. Sıcak havalarda böcek ilaçlama taleplerinin artış göstermesi ve zararlı canlıların birçok alanda görülmeye başlanması, mücadele için yapılan ilaçlama sayısını da etkilemiştir. En etkili ilaçlama yöntemlerini modern teknikler doğrultusunda uygulayan Nilüfer ilaçlama firması, haşereler ile mücadele alanında lider marka olmayı sürdürmektedir.

Bursaniluferilaclama.com Ekibi ziraat mühendisleri, haşereler hakkında tüm bilgilere sahip olan çağrı merkezi sorumluları, eğitimli ve sertifika sahibi böcek ilaçlama elemanları ile her alanda en kısa sürede garantili olarak böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Alanında uzman olan personeller ile hizmet veren tüm elemanları eğitmekte ve onların sürekli gelişimine destek olmaktadır.

Fare, kemiriciler takımının Myomorpha alt takımından, başta ev faresi olmak üzere çok sayıda küçük memelinin ortak adı. Belirli bir taksonomik gruba karşılık gelmeyen “fare” adı, bilimsel adlandırmada özellikle Muridae familyasının üyeleri ile Cricetidae familyasının Hespromyini oymağı için kullanılır.

Fareler tüm evlere girebilecek kabiliyette hayvan türleridir ve yakalanması zordur. Yıllardır fare zehirleri, kapanlar kullanarak farelerden kurtulma yolları aradı insanlar. Delikleri çimento ile kapatmak, yüksek katlarda oturmak vs. fare konusunda kurtulma adına hiç bir şekilde fayda sağlamadı. Bursa Nilüfer FARE İLAÇLAMA ile artık hayatınızda tertemiz, böceksiz bir hayat sizi bekliyor. Son derece titiz ve temizlikle ilaçlama konusunda profesyonel bir şekilde çalışarak sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. İlaçlamalar hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayarak her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

BURSA Böcek ilaçlama konusunun en önemli ilaçlama unsuru olan fare hayvanlar arasında kemirgenler grubuna dâhil olan ve memeli canlı türü arasında yer almaktadır.
Doğurarak çoğalan ve yavrularını sütle besleyen canlılardır. İnsanlara verdikleri zararlardan ve hastalık ve sağlık acısından çeşitli maddi ve manevi zararla verdiklerinde zararlı olarak nitelendirilirler.
Fareler genelde yaz aylarında dış alanlarda yani ev ve iş ortamlarının dış alanlarında besin ve yiyecek ararlar. Kış ayının ve soğukların baş göstermesi ile aynı zamanda besinde ciddi bir azalmanın olması bu zararlıları bizim yaşam alanlarımıza yönlendirmektedir.
Fareler esnek vücut yapısı ile her türlü küçük deliklerden açık alanlardan geçerek buralardaki besin maddelerine eşyalara uzanabilen canlılardır.
Fareler kemirgen ön dişleri ile sadece besin maddelerini değil aynı zamanda evdeki ya da yaşam alanımızdaki eşyaları giysileri kitapları da kemirebilen canlılardır.
Fare denilen canlılar güçlü ön ayakları ve keskin tırnakları sayesinde çok hızlı koşabilen ve her türlü yüksekliğe tırmanabilen canlılardır. Bu kemirgenler evlerimize genellikle dışarıdan ya da kanalizasyon yoluyla ulaşırlar ve geldikleri yerlerdeki tüm mikropları evlerimize taşırlar.
Genellikle bu canlılar pis kirli mikropların bol bulunduğu kanalizasyonlarda kuytu köşelerde ve gözle göremeyeceğimiz yerlerde yaşamaktadırlar. Buralarda yaşayan fareler taşıdıkları mikroplarla insanlara veba tifüs verem astım gibi hastalıkları bulaştırırlar ve bu hastalıkların tamamı ciddi ve inşaları ölümü dâhil götürebilecek hastalıklardır.
İnsanlar bu canlıların zararlarından kurtulabilmek için milyonlarca yıldır tek başına bireysel mücadeleler vermektedir. İlkel yöntem olan fare kapanları ile çözümler bulmaya çalışmaktadır. Fakat bunların hiçbiri etkili ve kalıcı çözümler değildir. İlkel yöntemler fareleri azaltmak yerine bazen sadece insanlara zarar veren yöntemler olarak kalabilmektedir. Günümüzde artık bu gibi yöntemler kullanılmamakta insanlar fare ilaçlama konusunda daha bilinçli bir şekilde hareket etmektedirler.
BURSA NİLÜFER İLAÇLAMA olarak firmamız ile fare ilaçlama konusunda görüşüp ev ve iş yerlerinizi gönül rahatlığı ile ilaçlayabilirsiniz

İŞ YERİ İLAÇLAMA
Yaz Aylarında İşyeri ve Ofis İlaçlaması

Haşereler ve böcekler sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da evlerde görülmektedir. Böceklerin evlerde bu kadar çok görülmesinin sebebi evlerin nemli ve sıcak olmasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda böcekler nemli ve sıcak mekânlarda yiyeceklerini bulabildikleri zaman daha hızlı çoğalmaktadır.

Ev, işyeri ve ofislerde en sık görülen haşere türleri arasında pire, bit, kene ve hamam böceği bulunmaktadır. Yazın her alanı sıcak olduğu için bu haşereler evin her yayına yayılır. Bu sebeple yaz aylarında ev, işyeri ve ofis ilaçlama uygulaması daha sık yapılmaktadır.

Haşerelerin yer aldığı tüm alanlar mutlaka ilaçlanmalıdır. Yaşam sürdüğümüz birçok alan içerisinde yer alan böcek ve fare türleri, insanların yaşam kalitesini düşürerek çeşitli sorunlara neden olurlar.
İş yerleri insanların zamanının büyük bir kısmını paylaştığı ortamlardır. İş yerlerini yuva edinen haşere türleri, çalışanların huzurunu kaçırarak sorunların yaşanmasına neden olurlar. Çalışanların verimini düşüren haşereler aynı zamanda çeşitli sağlık sorunları yaşamalarında neden olurlar.
Haşereler ortak yaşam alanlarında hızla yayılırlar. Özellikle pire, bit, kene gibi kan emici haşereler kişiden kişiye geçerek yumurtalarını bırakmaktadır. Haşerelerin taşımış olduğu mikrop, bakteri ve virüsler veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri ve cilt hastalıklarının yaşanmasına neden olurlar. İş yeri ilaçlama uygulamaları en kısa zaman içerisinde uzman haşere ilaçlama firmaları tarafından destek alınarak ilaçlanmalıdır. Çünkü haşere ve fare türleri hızla üreyerek bulunduğu alan içerisine yayılırlar.

Misyon – Vizyon
Nilüfer İlaçlama eğitimli ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermekte olan ilaçlama firmasıdır. Firmamız haşere ilaçlama konusunda kullanılan tüm yöntem ve ilaçları yakından takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Nilüfer ilaçlama şirketinin kullanmakta olduğu etkili ve yasal ilaçlar insan sağlığına zararsız ilaçlar olup, şirketimiz bünyesinde çalışan ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

Günün her saati Bursa’nın her ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti veren Nilüfer ilaçlama, müşterilerine kemirgenlerden ve haşerelerden arınmış hijyenik ortamlar sağlamaktadır

7/24 Bize dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz

Destek Merkezi

İLETİŞİMMerkez Ofisimiz
İlaçlama, dezenfeksiyon ve haşereleri sonlandırmak için son sürat çalışıyoruz.
İlaçlama ve DezenfeksiyonMemnuniyet Odaklı Çözümler
https://www.bursaniluferilaclama.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Anında MüdahaleWhatsApp, mail ve telefon ile hemen iletişime geçin.
https://www.bursaniluferilaclama.com/wp-content/uploads/2020/09/biyomedical.com_.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medyadan Biz
İlaçlama ve Dezenfeksiyon sektörünü en üst düzeye çıkartmak için kesintisiz performans gösteriyoruz.
İLETİŞİMMerkez Ofisimiz
İlaçlama, dezenfeksiyon ve haşereleri sonlandırmak için son sürat çalışıyoruz.
İlaçlama ve DezenfeksiyonMemnuniyet Odaklı Çözümler
https://www.bursaniluferilaclama.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Anında MüdahaleWhatsApp, mail ve telefon ile hemen iletişime geçin.
https://www.bursaniluferilaclama.com/wp-content/uploads/2020/09/biyomedical.com_.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medyadan Biz
İlaçlama ve Dezenfeksiyon sektörünü en üst düzeye çıkartmak için kesintisiz performans gösteriyoruz.

Copyright © by Dijital Web Merkezi. All rights reserved.

Copyright © by Dijital Web Merkezi. All rights reserved.

Çağrı Merkezi Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
7/24 W.Destek
Merhaba,
Yardımcı olabilir misiniz ?