• Tahtakurusu genellikle yatak, gardırop, dolap, koltuk ve kanepe gibi pamuklu tekstil barındıran ortamlarda yaşamayı tercih eder. Çoğunlukla insanlar gece uykusundayken onları ısırmak üzere yuvalarından çıkan tahta kuruları kanla beslendiği için besin ihtiyacını bu şekilde giderir. Yumurtlama yöntemi ile üreyen bu canlı, her yumurtlama döneminde en az 200 adet yumurta bırakır, bu da onların sık ve hızlı çoğaldığının bir göstergesidir. Bu çoğalma işlemini durdurmak ve tahta kurusu sorununa bir çözüm bulmak için tahta kurusu ilaçlama yöntemlerine başvurmak şarttır.
  • Her şeyden önce belirtmek gerekir ki tahta kurusu ile mücadele kolay bir süreç değildir. Her ne kadar bireysel yollarla başa çıkabileceğiniz durumlar olsa da tahta kurularından kökten kurtulmak için profesyonel yardım almanız gereklidir. Tahta kurusu ilaçlama şirketleri bu noktada devreye girer ve tecrübeli yaklaşımları ile evinizi, iş yerinizi ya da ofisinizi tahta kurusundan arındırır. 
  • Tahta kurusu ilaçlama teknikleri uygulanırken kesinlikle yüzeysel bir ilaçlama yapılmamalıdır; bu böcekler için kullanılan ilaçların yoğun ve düzgün bir biçimde uygulanıyor olması gerekir. Garantili tahta kurusu ilaçlama hizmeti sunan BURSA NİLÜFER İLAÇLAM Haşere Kontrol Merkezi, uzman kadrosu, eğitimli teknisyenleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile tahta kurusundan kurtulma sürecinde tam destek sağlar.
  • Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilen tahta kurusu ilaçlama teknikleri ile siz de bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.